Hakkımızda

 LİDER Alüminyum Tanıtım ve İletişim Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 20.04.1993 yılında 67346 sicil numarasıyla İzmir'de  faaliyete geçmiştir.

 Müşteri ve tüketici memnuniyetini ön planda tutmuş olan firmamız, her koşulda ürünlerinin arkasında durarak satış sonrası koşulsuz ve  eksiksiz destek vererek müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

 Ürünlerimiz teknolojinin en son yenilikleri dikkate alınarak üretilmekte olup firmamız CE, ISO 9001:2008,  TSEHYB belgelerine sahiptir.
 Firmamız iş hayatına alüminyum panel ve kollektör imalatı ile başlamış olup, daha sonra da bakır panel, kollektör ve paket Güneş Enerjisi  Sistemleri ile devam etmiştir. Güneş Enerjisi Sektöründeki yenilik ve gelişmeleri takip eden firmamız; Vakum Tüplü Güneş Enerjisi  Sistemlerini de ürün yelpazesine katmıştır.
 
 Güneş Enerjisi, Vakumlu Güneş Enerji Sistemi, Güneş Enerjisi Fiyatları, Güneş Paneli, Güneş Enerjisi ile Su Isıtma, Güneş Enerjisi ile Isıtma, Su Isıtma Sistemleri, Basınçlı Güneş Enerjisi, Basınçlı Sistem Güneş Enerjisi, Güneş Enerjisi Antalya, Vakum Sistemleri, Vakum Teknolojisi, İzmir Güneş Enerjisi Firmaları, Güneş Enerjisi İzmir


Kurumsal

Hakkımızda |  Hizmetlerimiz |  Bassında Biz |  Neden Biz |  İnsan Kaynakları 
..:Lider Güneş Enerjisi Sistemleri